Najnowsze oferty pracy

  • Technolog Żywności

    ER Group   wielkopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Janów Podlaski
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Przyszły zakres obowiązków: Kompleksowa odpowiedzialność za procesy związane z tworzeniem receptur i technologii wytwarzania nowych produktów zgodnie z obowiązującymi procedurami; Opracowywanie receptur dla nowych produktów; Doskonalenie istniejących receptur i procesów produkcyjnych w...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Kalisz Technolog żywności Kalisz
Technolog (Branża Spożywcza)

Kilargo Sp z o.o.
Kalisz
praca stacjonarna
3102 dni temu

KILARGO to polska firma produkcyjno handlowa, właściciel marki AUGUSTO. Nasze zakłady produkcyjne należą do najnowocześniejszych w Europie. Zbieramy doświadczenia ponad 20 lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie Drogi Kandydacie oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w produkcji lodów.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Nr Ref.: 24/T/K
Miejsce pracy: / Kalisz
Zadania
  • Opracowywanie receptur nowych lodów
  • Udoskonalanie istniejących produktów
  • Nadzór nad projektami rozwojowymi w zakresie nowych produktów
  • Prowadzenie prób technologicznych
  • Opracowywanie stosownej dokumentacji dla klientów i poszczególnych działów w firmie
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. w dziedzinie technologii żywności, chemii, technologii chemicznej, mikrobiologii)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
  • Potwierdzone sukcesy we wprowadzaniu nowych produktów /opracowywaniu nowych receptur
  • Znajomość procesów technologicznych w obszarze produkcji spożywczej
  • Znajomość technik laboratoryjnych
  • Znajomość systemów jakości (ISO, BRC, IFS)
  • Znajomość prawa żywnościowego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnego i skutecznego zarządzania projektami
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu
Oferujemy
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość samodzielnej realizacji ciekawych projektów
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych efektów
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników