Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Technolog, Projektant Systemów Uzdatniania Wody

Watersystem Sp. zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6917 dni temu

Ogłoszenie numer: 13163, z dnia 2005-09-06

Firma zajmuje sie projektowaniem instalacji uzdatniania wody w przemysle,wodociągach, basenach, budynkach uzyteczności publicznej,farmacji itp.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osób z tytułem inżyniera, specjalnosć uzdatnianie wody, do pracy w młodym i prężnym zespole.

Wymagania

Oczekujemy ofert od osob z doświadczeniem w projektowaniu, doborze i montazu instalacji uzdatniania wody, w tym instalacji basenowych. Wymagamy minimum dwuletniego doswiadczenia w pracy w podobnej branzy, znajomości obsługi komputera w tym programu AutoCad, jezyka angielskiego, dyspozycyjności,

Oferujemy

Praca na podstawie umowy o prace. Osoby zainteresowane proszone o przesłanie swojego CV, wraz z podaniem , miejsc nadzoru badz projektowania instalacji uzdatniania wody,