Zobacz więcej ofert pracy

Technolog, Kreślarz

VALMONT Polska Sp. z o.o.
Siedlce
praca stacjonarna
1986 dni temu

Firma Valmont Industries Inc. jest światowym liderem w produkcji słupów i masztów oświetleniowych. W Polsce jest największym producentem w swojej branży. Nasze wyroby, produkowane w zakładzie w Siedlcach wysyłane są do wielu krajów i spełniają najwyższe wymagania jakościowe obowiązujące na rynkach europejskich.

Mając na uwadze dalszy rozwój firmy w Polsce poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Siedlce

Zakres obowiązków
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej do zleceń produkcyjnych
  • Przygotowanie rysunków złożeniowych i detalicznych
  • Opracowywanie i weryfikacja technologicznych instrukcji pracy
  • Opracowywanie specyfikacji technicznych
  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcji
  • Wnioskowanie i wdrażanie zmian w zakresie technologii wykonania
Od Kandydatów oczekujemy
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechanika i budowa maszyn
  • Bardzo dobra obsługa programów: AutoCAD i Solid Works
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomości zagadnień z zakresu technologii obróbki stali oraz organizacji linii technologicznych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Znajomość zasad Lean Manufacturing – dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży metalowej
Oferujemy:

Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Stwarzamy możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwoju firmy w oparciu o długoletnie doświadczenie całej korporacji.

Administratorem danych jest Valmont Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach przy ul. Majora Henryka Sucharskiego 6. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych na stronie valmont.pl w zakładce "ochrona danych osobowych".