Zobacz więcej ofert pracy

TECHNIK

Masfalt Sp. z o.o.
łódzkie, Zakład produkcyjny w Zgierzu i Zakład produkcyjny w Pruszkowie k/Warszawy
praca stacjonarna
6231 dni temu

Ogłoszenie numer: 34050, z dnia 2007-09-26

należąca do międzynarodowego koncernu CRH, lidera na rynku materiałów budowlanych, zajmująca się produkcją mieszanek mineralno-asfaltowych poszukuje pracowników na stanowisko:

TECHNIK

Miejsce pracy: łódzkie, Zakład produkcyjny w Zgierzu i Zakład produkcyjny w Pruszkowie k/Warszawy

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie badań mieszanek mineralno-asfaltowych.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (preferowane techniczne);
  • Atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • Sumienność w wykonywaniu zadań;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Zdolności manualne.
  • Oferujemy

  • Partnerską atmosferę wśród załogi;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.