Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
TECHNIK ZASTOSOWAŃ

MC-Bauchemie Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5733 dni temu

Ogłoszenie numer: 52979, z dnia 2008-12-04

wiodący w Europie producent materiałów w zakresie specjalistycznej chemii budowlanej w ramach rozbudowy biura poszukuje:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do Państwa obowiązków będzie należeć:
  • wykonywanie powierzchni kontrolnych, makiet poglądowych;
  • serwisowanie maszyn i urządzeń będących na stanie działu technicznego;
  • współpraca z biurami regionalnymi.
  • Wymagania

    Oczekujemy od Państwa:
  • kreatywności, samodzielności, dyspozycyjności i dobrej organizacji pracy;
  • doświadczenia zawodowego związanego z branżą budowlaną i zdolności manualnych;
  • wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem;
  • prawo jazdy kat. B;
  • preferowane miejsce zamieszkania to okolice Wrocławia.
  • Oferujemy

    MC-Bauchemie oferuje Państwu:
  • ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z oddziałami w całej Europie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy;
  • długoterminowe możliwości rozwoju;
  • duży zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań
  • standardowe świadczenia socjalne;