Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Technik serwisu

Poland Optical Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5778 dni temu

Ogłoszenie numer: 51075, z dnia 2008-10-20

Bezpośredni importer i dystrybutor wysokiej jakości urządzeń optycznych i okulistycznych

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Instalacje i naprawa urządzeń optycznych i okulistycznych. Praca w terenie.

Wymagania

Zamieszkanie: Poznań lub okolice. Wykształcenie minimum średnie techniczne. Prawo jazdy kategorii B i praktyka w prowadzeniu samochodu. Praktyka w zawodzie mechanika urządzeń precyzyjnych, automatyki przemysłowej lub eletronika. Doświadczenie w naprawie urządzeń optycznych lub medycznych mile widziane. Wysoka kultura osobista, komunikatywność, rzetelność i sumienność, otwartość na nową wiedzę i zdolności techniczne. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

interesującą pracę w rozwijającej się firmie, szkolenia branżowe, motywacyjne warunki zatrudnienia, samochód, laptop i telefon komórkowy.