Zobacz więcej ofert pracy

Technik Serwisu

AUDIT Doradztwo Personalne
Wrocław
praca stacjonarna
2287 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Komornikach, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe (mile widziane elektrotechniczne),
  • Doświadczenie w zawodzie: mechanika, elektromechanika, automatyka lub pokrewne,
  • Znajomość zagadnień z elektrotechniki i mechaniki,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • Komunikatywność i rzetelność.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenia wstępne oraz produktowe,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport, kursy językowe itd.),
  • Niezbędne narzędzia pracy ( Samochód, telefon, laptop).