Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Technik serwisu - Serwisant bram przemysłowychi i systemów przeładunkowych

Albany Door Systems Sp. z o.o.
pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot
praca stacjonarna
5045 dni temu

Ogłoszenie numer: 117886, z dnia 2010-10-22

Albany Door Systems jest wiodącym na świecie producentem bram przemysłowych oraz firmą, która jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek Szybkobieżną Bramę Rolowaną. W skład naszej oferty wchodzą między innymi rolowane bramy szybkobieżne, bramy segmentowe, bramy wahadłowe, bramy przeciwpożarowe, bramy i kraty rolowane oraz systemy przeładunkowe. Zajmujemy się doradztwem technicznym, sprzedażą, montażem oraz kompleksową obsługą serwisową wymienionych urządzeń.

Miejsce pracy: pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Technika Serwisu zobowiązana jest do świadczenia usług serwisowych systemów bramowych i przeładunkowych na rzecz klientów Pracodawcy, do poszukiwania nowych klientów we własnym zakresie oraz do raportowania swoich działań przy pomocy przewidzianych do tego celu narzędzi. Jest to całkowice samodzielne stanowisko, Technik Serwisu porusza się w pełni wyposazonym samochodem serwisowym, pozostając w kontakcie telefonicznym z Koordynatorem Serwisu.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne /zakres problematyki technicznej: elektromechanika lub mechanika, mile widziana automatyka/,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta bram przemysłowych,
  • zatrudnienie u któregoś z europejskich producentów bram przemysłowych będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia SEP oraz inne pomocne w pracy /wózki widłowe, zwyżki, spawanie/ będą mile widziane,
  • zdolność do samodzielnej realizacji zadań w ramach uzgodnionego budżetu,
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich,
  • niekaralność,
  • nienaganna opinia z poprzedniego miejsca pracy,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • sprzęt niezbędny do wykonywania pracy.