Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Technik radiologii - szkoleniowiec

HRK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4094 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.
Zespół HRK Pharma współpracuje z szeroko pojętą branżą farmaceutyczną. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów średniego i wyższego szczebla na potrzeby producentów i dystrybutorów leków, sprzętu i wyrobów medycznych, firm biotechnologicznych oraz dostawców usług medycznych.

Dla naszego Klienta, jednej z największych na świecie firm specjalizujących się w sprzedaży sprzętu medycznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

województwo: Centralna Polska

Zadania:

  • szkolenia zespołów medycznych z użycia wysokospecjalistycznego sprzętu medycznego
  • nadzór nad poprawnym instalowaniem sprzętu radiologicznego w szpitalach
  • udział w konferencjach, wykładach, sympozjach naukowych
  • prezentacje produktowe oraz udział w targach branżowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe medyczne - elektroradiologia lub pokrewne
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku elektroradiologa w szpitalu
  • szeroka wiedza z zakresu medycyny oraz technik radiologicznych
  • otwartość na kontakty z innymi ludźmi oraz bardzo duże kompetencje interpersonalne
  • motywacja do pracy na terenie całej Polski i gotowość do częstych podróży służbowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • profesjonalizm w działaniu

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku w obszarze nowoczesnych technologii medycznych
  • możliwość rozwoju zawodowego w jednej z największych firm sprzętu medycznego na świecie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń socjalnych

Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie CV w formacie word na adres: rfr@hrk.eu lub poprzez poniższy link:

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.