Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
TECHNIK-MECHANIK NARZĘDZI TŁOCZNYCH

Azpiaran Polska
dolnośląskie
praca stacjonarna
5610 dni temu

Ogłoszenie numer: 64592, z dnia 2009-05-08

jest hiszpańską spółką zajmującą się tłoczeniem metali, która tworzy nową fabrykę na terenie Polski. Zakład przemysłowy będzie ulokowany na południu Wrocławia (10 km od centrum). Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Na początku fabryka zamierza funkcjonować na jedną zmianę, jednak po kilku miesiącach działalności planowane jest wprowadzenie dwóch zmian. W związku z tym od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności do pracy na dwie zmiany (poranna, popołudniowa). Wymagane jest by kandydat posiadał duże doświadczenie w badaniu dysfunkcji i naprawie pras postępowych. Kandydat będzie odpowiedzialny za utrzymanie pras oraz oddziału produkcyjnego. Warsztat będzie wyposażony w frezarkę, tokarkę a także inne narzędzia pomocne w naprawie tłocznika. Kandydat powinien pomagać przy produkcji, jeśli zajdzie taka konieczność. Istnieje możliwość, że kandydat będzie skierowany na miesięczne szkolenie w Hiszpanii.

Wymagania

Doświadczenie:
  • Przynajmniej trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy za granicą lub w firmie zagranicznej na terenie Polski.
  • Duże doświadczenie w badaniu dysfunkcji i naprawie pras postępowych
Wymagane umiejętności:
  • Licencja na podnośnik widłowy.
  • Znajomość języka angielskiego będzie doceniona.
Wymagane wykształcenie:
  • Technikum mechaniczne.

Oferujemy

  • Dochód brutto: do negocjacji
  • Rodzaj umowy: Stała
  • Stabilną pracę w przyjaznym środowisku
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz współtworzenia nowego oddziału firmy
  • Data rozpoczęcia pracy: 15 maja