Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Technik Mechanik / Elektryk

MASFALT Sp. z o.o.
łódzkie, Zgierz woj. Łódzkie
praca stacjonarna
4922 dni temu
Masfalt_logo.jpg

Firma MASFALT Sp. z o. o., należąca do międzynarodowego koncernu CRH, lidera na rynku materiałów budowlanych, zajmująca się produkcją mieszanek mineralno-asfaltowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zgierz woj. Łódzkie

Zadania:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za prace konserwatorskie i obsługę wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne - kierunek mechaniczny lub elektryczny;
  • Posiadanie uprawnienia SEP do 1 kV będzie dodatkowym atutem;
  • Sumienność w wykonywaniu zadań;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Zdolności manualne;
  • Dyspozycyjność;

Oferujemy:

  • Partnerską atmosferę wśród załogi;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia;
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)