Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Pruszków
Technik Laborant

MASFALT Sp. z o. o.
Pruszków
praca stacjonarna
4977 dni temu
masfalt2.gif

Firma MASFALT Sp. z o. o., należąca do międzynarodowego koncernu  CRH, lidera na rynku materiałów budowlanych, zajmująca się produkcją mieszanek mineralno-asfaltowych poszukuje pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Pruszków

Zadania:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie badań mieszanek mineralno-asfaltowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (preferowane techniczne);
  • Atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • Sumienność w wykonywaniu zadań;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Zdolności manualne;

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia;
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)