Technik homologacji

Applus+ IDIADA
Poznań
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
20 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9298940, z dnia 2024-10-04

Applus+ IDIADA jest globalnym partnerem branży motoryzacyjnej, wspierającym swoich klientów w działaniach związanych z rozwojem produktów poprzez świadczenie usług projektowych, inżynieryjnych, testowych i homologacyjnych.
Jako firma posiadająca certyfikat TOP Employer, dysponujemy dużym zespołem ponad 3000 specjalistów z ponad 22 krajów, a także międzynarodową siecią spółek zależnych i oddziałów w 25 krajach, co gwarantuje, że nasi klienci otrzymują spersonalizowane rozwiązania o wartości dodanej.
IDIADA oferuje możliwość rozwoju kariery w jednej z wiodących na świecie firm zajmujących się inżynierią motoryzacyjną.
W Applus IDIADA poszukujemy talentów, które pomogą nam kształtować mobilność jutra dzięki bezpieczniejszym, wydajniejszym i zrównoważonym pojazdom.
Dzięki obecności w 22 krajach oferujemy stanowiska pracy na całym świecie oraz mobilność wewnętrzną/przekrojową w ramach firmy. Sektor motoryzacyjny przeżywa obecnie moment głębokich zmian technologicznych. W firmie IDIADA stawiamy na ciągłe innowacje, aby dostosować portfolio naszych usług do stale zmieniającego się otoczenia. Dlatego oczekujemy, że jako część naszego zespołu będziesz dynamiczny i chętny do nauki i rozwoju razem z nami.
Jeśli chcesz rzucić sobie wyzwanie i podnieść swoje umiejętności techniczne, pracować w dobrze prosperującym środowisku i współpracować z wiodącymi na świecie ekspertami, zgłoś swoją kandydaturę na jedno z naszych stanowisk.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Poszukujemy technika homologacji, który dołączy do naszego zespołu w Polsce. Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należeć:

  • przeprowadzanie testów/projektów homologacyjnych pod nadzorem kierownika zespołu homologacyjnego
  • przygotowanie całej dokumentacji wymaganej do projektów homologacyjnych
  • weryfikacja dokumentacji technicznej dostarczonej przez producentów pojazdów
  • zarządzanie wszystkimi wymaganymi testami certyfikacyjnymi (głównie w Polsce)
  • zdobywanie wiedzy na bieżąco związanej z wymogami prawnymi dotyczącymi certyfikacji pojazdów na różnych rynkach będących przedmiotem zainteresowania klienta
  • promowanie usług homologacyjnych IDIADA w Polsce

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w zakresie mechaniki, jakości lub w podobnej dziedzinie
  • minimum 2 lata doświadczenia w branży motoryzacyjnej lub innej branży technicznej
  • gotowość do wyjazdów służbowych w razie potrzeby
  • dobra znajomość języka polskiego
  • zaawansowany poziom języka angielskiego
  • silna orientacja na klienta i obsługę, wysoki poziom inicjatywy i proaktywne podejście
  • dobre umiejętności komunikacyjne (umiejętność przekazywania klientom informacji na temat wymagań technicznych)
  • umiejętność pracy w przedsiębiorczym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj