Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce
Technik eksploatacji kotłowni

DALKIA POLSKA S.A.
Kielce
praca stacjonarna
6266 dni temu

Ogłoszenie numer: 31988, z dnia 2007-08-01

Firma jest liderem na światowym rynku energetycznym

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

Obsługa/eksploatacja kotłowni węglowych

Wymagania

-wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne (elektryczne, automatyczne, mechaniczne lub hydrauliczne) - uprawnienia kwalifikacyjne z grupy E2 - mile widziane uprawnienia z zakresu E1 i/lub uprawnienia spawalnicze, doświadczenie w eksploatacji kotłowni węglowych

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość doskonalenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego - pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale - opiekę medyczną