Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Technik Ds. Testowania

Power Media Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6757 dni temu

Ogłoszenie numer: 18815, z dnia 2006-03-20

Jesteśmy firmą informatyczną, działającą od 1997 roku. Realizujemy projekty zarówno dla firm polskich, jak i zagranicznych.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: W/OT

Opis stanowiska

brak

Wymagania

- absolwenci technikum (technik telekomunikacji, technik informatyk) lub studenci zaoczni I i II roku telekomunikacji i informatyki (tylko aplikacje spełniajace to kryterium będą rozpatrywane) - znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej i podstaw komunikacji - znajomość pakietu MS Office a zwłaszcza Excela - znajomość środowiska Windows

Oferujemy

- pracę na cały etat w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności - pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi technologicznie projektami