Technik ds. badań polowych

A.T Sp. z o.o.
wielkopolskie
specjalista (mid) / pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca mobilna
10 godz. temu
Miejsce pracy: wielkopolskie
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie doświadczeń polowych z zakresu skuteczności i selektywności środków ochrony roślin oraz optymalizacji produkcji roślinnej (m.in. doświadczenia z nawozami dolistnymi, czy biostymulatorami)
  • Wyszukiwanie odpowiednich lokalizacji do badań, zakładanie doświadczeń, wykonywanie zabiegów
  • Nadzór nad magazynem środków ochrony roślin (przyjmowanie i ewidencja rozchodu ŚOR)
  • Nadzór nad sprzętem do wykonywania doświadczeń poletkowych
  • Obsługa kombajnu polowego
  • Pobieranie prób do badań laboratoryjnych i analiz
  • Systematyczne gromadzenie i przetwarzanie danych związanych z prowadzonymi doświadczeniami
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie rolnicze lub pokrewne (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność samodzielnego planowania i dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność, zwłaszcza w „wysokim” sezonie (wiosna, lato)
  • Znajomość zagadnień związanych z produkcją roślinną
  • Silna motywacja i zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu Office
  • Doświadczenie w prowadzeniu badań polowych i znajomość programu ARM będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz stabilnej i rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład dużej Grupy Kapitałowej będącej jednym z liderów branży „agro” w Polsce
  • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód, telefon, laptop
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w aktualnym postępowaniu rekrutacyjnym:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez A.T Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających.

Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w A.T Sp. z o.o. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.
Zachęcamy również Panią/Pana do wyrażenia zgody na udział w ewentualnych przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych, poprzez dodanie w treści życiorysu (CV) klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w ewentualnych przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez A.T Sp. z o.o.”
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj