Najnowsze oferty pracy

  • Specjalistka / Specjalista ds. inwestycji budowlanych

    NetWorkS! sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Miejsce pracy: Warszawa nr ref: CT0_ODN_WAR_INV- 2024 Opis zadań na stanowisku: Prowadzenie/nadzór i koordynacja procesu pozyskiwania lokalizacji pod nowe obiekty sieciowe telefonii komórkowej; Prowadzenie/nadzór i koordynacja procesu uzyskiwania decyzji administracyjnych niezbędnych do...
  • Specjalista ds. umów budowlanych

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    sporządzanie projektów umów na roboty budowlane; prowadzenie korespondencji z Inwestorem i podwykonawcami; wystawianie faktur; rozliczanie robót budowlanych;
  • Specjalista ds. technicznych

    6 dni
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sporządzanie projektów umów na roboty budowlane, instalacyjne sprzęt, prowadzenie korespondencji z Inwestorem i podwykonawcami, wystawianie faktur, rozliczanie robót budowlanych w oparciu o umowę i budżet itp.
Zobacz więcej ofert pracy

Technik budowy

Envirotech sp. z o.o.
mazowieckie, Polska zachodnia i środkowa
praca stacjonarna
3894 dni temu

Ogłoszenie numer: 388762, z dnia 2014-02-18

Envirotech sp. z o.o. – firma usługowo-handlowa prowadząca działalność w zakresie: projektowania, sprzedaży urządzeń, usług montażowych, uruchomień, serwisu urządzeń i instalacji sanitarnych (kotłowni, węzłów cieplnych, stacji uzdatniania wody, pompowni, oczyszczalni ścieków, sieci cieplnych i wod.-kan., instalacji c.o. i c.w.u.) oraz układów regulacyjnych i kontrolno-pomiarowych – poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Polska zachodnia i środkowa

Nr Ref.: 2/14

Opis stanowiska

  • sporządzanie i weryfikacja kosztorysów;
  • udział w wyborze firm podwykonawczych w tym weryfikacja złożonych ofert pod kątem poziomu cen i kompletności;
  • zaopatrzenie budowy w zakresie materiałów instalacyjnych;
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót w zakresie ustalonym przez kierownika budowy;
  • koordynacja pracy podwykonawców;
  • współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi;
  • raportowanie postępu robót na budowie;
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP;
  • udział w rozliczaniu budowy oraz podwykonawców.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (technikum budowlane);
  • minimum 2-letnia praktyka w nadzorowaniu prac przy budowie oczyszczalni ścieków, pompowni, stacji uzdatniania wody oraz ciepłowni;
  • ogólna znajomość technologii w branży budowlanej, konstrukcyjnej, ciepłowniczej i wodno-ściekowej;
  • umiejętność kosztorysowania;
  • prawo jazdy, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, skuteczność w działaniu.

Oferujemy

  • interesującą, samodzielną pracę w zespole młodych, kreatywnych osób,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.