Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
Technik budowy, kosztorysant

ThyssenKrupp Xervon Polska Sp.z o.o.
Piaseczno
praca stacjonarna
4815 dni temu
logo_Thyssen_duze.jpg

Firma istnieje na rynku kompleksowych usług budowlanych branży rusztowaniowej w Polsce od 1996 roku. Oferujemy swoim klientom pełną obsługę w zakresie rusztowań typu Bosta, Modex, izolacji termicznych w przemyśle, antykorozji, czyszczenia obiektów przemysłowych.

Miejsce pracy: Piaseczno

Zadania:
  • sporządzanie ofert,
  • udział w negocjacjach,
  • udział w opracowywaniu umów,
  • kosztorysowanie i planowanie produkcji w zakresie montażu rusztowań, izolacji termicznych i antykorozji.
Wymagania:
  • wykształcenie min średnie techniczne,
  • mile widziany absolwent technikum budowlanego bieżącego roku
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność kosztorysowania robót budowlanych,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
Oferujemy:
  • stałą pracę w dużej stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • wynagrodzenie do uzgodnienia.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)