Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Technik budowlany

Zarządzanie Nieruchomościami i Inwestycjami ZEST Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5852 dni temu

Ogłoszenie numer: 46385, z dnia 2008-07-08

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi w pełnym zakresie: obsługi eksploatacyjnej technicznej księgowej, prawnej.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Współpraca z Zarządami Wspólnot Mieszkaniowych oraz poszczególnymi Właścicielami w zakresie realizacji remontów budynków.
  • Prowadzenie na każdy budynek Wspólnoty Mieszkaniowej oddzielnej dokumentacji technicznej.
  • Wystawianie zleceń dla kontrahentów takich jak: rzemieślnicy, MPWiK, SPEC itp. oraz potwierdzanie wykonania robót.
  • Kontrolowanie prawidłowości wykonywanych remontów bieżących i konserwacji.
  • Sprawdzanie pod względem formalnym i merytorycznym rozliczeń finansowych, materiałowych itp..
  • Terminowe rozliczanie faktur przejściowych i końcowych, kontrola prawidłowości rozliczania regresów z towarzystw ubezpieczeniowych.
  • Udział w komisyjnych przeglądach budynków, lokali i urządzeń należących do Wspólnoty.
  • Udział przy sporządzaniu planów technicznych remontów kapitalnych i bieżących wynikających z przeglądów budynków.
  • Sporządzanie szkicowej dokumentacji projektowej oraz drobnych obliczeń dla potrzeb wykonywanych robót, w przypadkach koniecznych zlecanie na zewnątrz.
  • Sporządzanie protokołów konieczności.
  • Prowadzenie na bieżąco książek obiektów budowlanych.
  • Weryfikacje i opiniowanie dokumentacji kosztorysowej w zakresie remontów i modernizacji budynków.Prowadzenie aktualnych rejestrów przeglądów.
  • Załatwianie bieżących spraw technicznych.
  • Uczestniczenie w konkursach na wybór wykonawcy robót organizowanych na zlecenie Wspólnot Mieszkaniowych.
  • Udział w komisjach wprowadzenia i odbioru robót po zakończonych remontach kapitalnych i bieżących.
  • Udział w komisjach przy sporządzaniu wyceny powstałych szkód z przyczyn losowych, współpraca z likwidatorem.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (budowlane)
  • umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy
  • mile widziane uprawnienia budowlane

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie, ciekawą pracę,
  • możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w kontaktach z klientem,
  • różnorodność zagadnień związanych z zarządzaniem nieruchomościami.