Technik Automatyk

WORKPOL Sp. z o.o.
Gryfice
6 500 - 9 500 zł brutto/mies.
młodszy specjalista (junior) / pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
4 godz. temu

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR. Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce. W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego.

Miejsce pracy: Gryfice
Zadania:
  • Diagnostyka i naprawy maszyn, urządzeń i systemów pod kątem automatyki przemysłowej
  • Dbanie o niezawodność maszyn i urządzeń poprzez działania prewencyjne i predykcyjne
  • Modyfikacje, modernizacje i optymalizacje elementów sterowniczych, programów PLC, paneli HMI oraz innych systemów automatyki przemysłowej
  • Proponowanie nowych rozwiązań automatyzacji istniejących procesów zarówno w dziale utrzymania ruchu jak i na produkcji
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana elektronika, automatyka, mechatronika)
  • Umiejętność diagnozowania awarii elektrycznych i systemów sterowania
  • Umiejętność czytania i rysowania schematów elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    Mile widziane
  • Znajomość oprogramowania TIA Portal i Step 7 sterowników PLC Siemens
  • Znajomość podstawowych języków programowania
  • Znajomość protokołów komunikacyjnych Profibus, Profinet, OPC UA
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie uzależnione od poziomu kompetencji i doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio u pracodawcy!
  • Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach branżowych
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR. Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce. W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek. Aktualnie prowadzimy rekrutację dla lidera z branży projektowania i produkcji nakładek ortodontycznych.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11780