Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Technik aparatów słuchowych

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6046 dni temu

Ogłoszenie numer: 40761, z dnia 2008-02-28

Naszym Klientem jest firma zajmująca się produkcją i dystrybucją aparatów słuchowych. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: TAS/0702/08P

Opis stanowiska

- Serwis aparatów słuchowych; - Składanie aparatów wewnątrz-usznych.

Wymagania

- Wykształcenie techniczne (elektronika); - Mile widziane doświadczenie w serwisie RTV; - Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu min. podstawowym; - Umiejętność obsługi komputera; - Sumienność oraz dokładność; - Komunikatywność; - Umiejętność pracy w grupie; - Zdolności manualne; - Zmysł estetyczny.

Oferujemy

- Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - Atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczne; - Pracę w miłej atmosferze.