Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Techniczny Opiekun Klienta

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Bydgoszcz
praca stacjonarna
6562 dni temu

Ogłoszenie numer: 23933, z dnia 2006-10-31

Nasz Klient to lider w branży IT

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nr Ref.: TOK/1010/06

Opis stanowiska

- Przygotowanie ofert handlowych; - Rozwiązywanie problemów informatycznych klienta; - Konsulting internetowy.

Wymagania

- doświadczenie branży IT, - bardzo dobra znajomość Internetu, - biegła obsługa komputera, - zdolności interpersonalne, - komunikatywność.

Oferujemy

- stabilność zatrudnienia; - atrakcyjne stałe wynagrodzenie + premia uzależniona od wyników; - możliwości dalszego rozwoju; - pracę w młodym, dynamicznym zespole; - niezbędne narzędzia pracy.