Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. PR

    Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Aktywne lokowanie marki w mediach tradycyjnych. Budowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami mediów ogólnopolskich. Budowanie wizerunku marki za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wdrażanie i współtworzenie strategii działań PR zewnętrznych i wewnętrznych....
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Dziennikarz Poznań
Technical Writer / Technology Blogger

Verax Systems Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4609 dni temu

Verax Systems Corp. is a global software house & solution provider specializing in IT solutions for the telecommunications, banking and enterprise markets.

At Verax Systems we truly believe that our people, their knowledge and experience are our greatest asset. We realize that our success depends on adding hard-working, goal-oriented individuals to our team. As such, our company culture is one that embraces individual growth, creativity and accomplishment.

Our employees benefit from:

  • Precisely defined roles and responsibilities.
  • Clearly defined career paths.
  • Open and friendly working environment.

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: 120101

Na to stanowisko szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
  • Posiadasz biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Uważasz, że posiadasz umiejętność jasnego opisywania złożonych koncepcji technicznych
  • Interesują Cię nowe technologie i zależy Ci na rozwoju w tym kierunku
  • Chcesz zostać ekspertem w dziedzinie Technical Writing
  • Być może już teraz prowadzisz własny blog techniczny lub udzielasz się na forach o tematyce IT
  • Rozumiesz potencjał Internetu jako nośnika wiedzy i narzędzia PR
  • Posiadasz twórcze podejście do pracy i lubisz naukę nowych rzeczy
Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Pisanie pomocy technicznych, artykułów, studiów przypadków, specjalistycznych raportów (white papers) i notatek w mediach społecznościowych angażujących czytelników do dyskusji na temat oprogramowania, technologii, standardów i trendów IT
  • Śledzenie panujących w sieci trendów dotyczących miejsc służących do wymiany informacji na temat branży oprogramowania
Oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w bardzo atrakcyjnej i przyszłościowej branży
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści: "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez firmę Verax Systems Sp. z o. o w Poznaniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."