Zobacz więcej ofert pracy

TEAM LEADER

CRI Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
4834 dni temu

Ogłoszenie numer: 144855, z dnia 2011-04-22

Jesteśmy dostawcą szeregu usług outsourcingowych dla podmiotów o różnym przedmiocie działalności. W ramach realizowanych projektów na terenie Bielsko-Białej poszukujemy osoby zainteresowanej pracą w charakterze Lidera – branża motoryzacyjna.

TEAM LEADER

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr Ref.: TM/BB/01/04

Opis stanowiska

  • kontrola ilościowa i jakościowa wyrobu
  • organizacja i koordynowanie zleceń
  • prowadzanie i nadzór dokumentacji zleceń
  • raportowanie

Wymagania

  • status studenta
  • wykształcenie średnie (w trakcie studia o kierunku technicznym)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • umiejętności manualne
  • zorientowanie na cel, komunikatywność
  • oczekujemy samodzielności i inicjatywy

Oferujemy

  • umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość awansu i zmiany formy zatrudnienia
  • pracę w młodym i ambitnym zespole