Zobacz więcej ofert pracy

Team Leader

Azpiaran Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5124 dni temu

Ogłoszenie numer: 117415, z dnia 2010-10-07

Poszukuje osoby na stanowisko:

Team Leader

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: KR/2010

Opis stanowiska

  • Kierowanie i kontrolowanie pracy podległego zespołu.
  • Utrzymanie ładu i porządku na hali produkcyjnej.
  • Wykonywanie planów produkcyjnych.

Wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na prasach mechanicznych.
  • Doświadczenie w ustawianiu narzędzi i podajników CNC.
  • Znajomość funkcjonowania systemu jakości.
  • Umiejętność zarządzania i motywowania podległego zespołu.
  • Odpowiedzialność, zorganizowanie i zdolności interpersonalne.
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy

  • Umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.