Zobacz więcej ofert pracy

Team Leader działu HelpDesk

ProData Consult
Warszawa
praca stacjonarna
3627 dni temu

ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad kilkuosobowym działem wsparcia
  • konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania na potrzeby Klienta wewnętrznego
  • rozwiązywanie problemów IT
Wymagania:
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie na stanowisku helpdesk ( I/ II linia wsparcia)
  • doświadczenie w pracy w środowisku MS Windows
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • wiedza z zakresu zagadnień sieciowych
Oferujemy:
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie przy zatrudnieniu B2B