Najnowsze oferty pracy

  • Project Controller

    ISS Facility Services Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    6 godz.
    Obowiązki: Zarządzanie procesami finansowymi oraz kontrola procesów operacyjnych pod kątem zgodności, dokumentacji projektowej, technicznej i finansowej w obszarze projektów realizowanych na rzecz klientów; Wsparcie w prowadzeniu ewidencji, dokumentacji i rozliczeniu oraz raportowaniu danych...
Zobacz więcej ofert pracy

Team Leader AP

HRK S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
4114 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy o zaięgu globalbym, planującym otworzyć swoje centrum BPO we Wrocławiu, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem w dziale księgowości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Zdolności analityczne
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Unikalną szansę w tworzeniu nowej organizacji w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Doskonałą atomsferę pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza znajdującego się poniżej: