Tapicer meblowy

Drawex A.C.M.T. Drywa Sp. J.
Małkowo, k/Żukowa
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
12 dni temu
Drawex A.C.M.T. Drywa Sp.J. oferuje pracę na stanowisku TAPICER MEBLOWY na nowoczesnej hali produkcyjnej
Tapicer meblowy
Miejsce pracy: Małkowo, k/Żukowa
Oferujemy:
  • pracę w zgranym, młodym zespole,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę jednozmianową,
  • pracę przy nowoczesnym i zróżnicowanym wzornictwie mebli,
  • pracę z indywidualnym meblem (nie jest to praca taśmowa),
  • ubezpieczenie grupowe.
Wymagamy:
  • minimum podstawowe doświadczenie w zawodzie,
  • prawidłowej i terminowej realizacji przydzielonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywności i dobrej organizacji stanowiska pracy.
Zainteresowane osoby prosimy wysłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.
Proszę wpisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drawex A.C.M.T. Drywa Sp.J. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.
 

Poznaj

Drawex A.C.M.T. Drywa Sp. J.

W trakcie 30-sto letniej działalności firma Drawex A.C.M.T. Drywa Sp. J. stała się liczącym w kraju i za granicą producentem metalowych stelaży meblowych i mebli tapicerowanych zatrudniającym obecnie ponad 130 pracowników. W związku z intensywnym rozwojem nieustannie poszukujemy pracowników różnych działów, pragnących dołączyć do naszego zespołu.

Podobne oferty

  • Tapicer

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    obijaniem i tapicerowaniem mebli, sof, koron łóżek, zagłowi ustalaniem konstrukcji różnych podłoży i warstw tapicerskich wykonywanych metodami rzemieślniczymi wykonywaniem mebla z rysunku - wyklejaniem pianki, krojeniem tkaniny obsługiwaniem maszyn i urządzeń stosowanych w tapicerniach
  • Monter / Tapicer / Pakowacz

    Nowy Styl   Jasło    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    11 godz.
    Twój zakres obowiązków: montowanie podzespołów i zespołów elementów w oparciu o schematy konstrukcyjne; lub wykonywanie prac tapicerskich, w tym prac polegających na przygotowaniu elementów do tapicerowania, montażu elementów tapicerowanych; lub kompletowanie i pakowanie wyrobów...