Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
TAPICER - KONSTRUKTOR MEBLI TAPICEROWANYCH

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, Grodzisk Wlkp.
praca stacjonarna
6473 dni temu

Ogłoszenie numer: 25917, z dnia 2007-01-29

Nasz Klient to firma z Grodziska Wlkp.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Grodzisk Wlkp.

Nr Ref.: KTT/2712/05

Opis stanowiska

ZADANIA: - wykonywanie modelu; - opracowywanie dokumentacji technicznej; - zgłaszanie propozycji wzorów.

Wymagania

- wykształcenie zawodowe (tapicer); - wiedza z zakresu konstrukcji mebli tapicerowanych; - doświadczenie na podobnym stanowisko w firmie produkcyjnej z branży meblowej; - dokładność, sumienność, obowiązkowość, solidność, odpowiedzialność; - osoba zorganizowana i zmotywowana; - umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia; - umowę o pracę; - miejsce pracy Grodzisk Wlkp.