Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Tajemniczego Klienta.

Medsun S.A.
opolskie
praca stacjonarna
5265 dni temu

Ogłoszenie numer: 91481, z dnia 2010-02-15

Medsun S.A.

W związku z rozpoczęciem realizacji nowych projektów poszukuje osób do pracy w charakterze:

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

Praca polega na dokonywaniu obserwacji jakości obsługi klienta w wybranych punktach gastronomicznych. Praca jest zajęciem dodatkowym rozliczanym na zasadach umowy o pracę, bądź zlecenie.

Wymagania

  • dostęp do Internetu
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • spostrzegawczość
  • otwartość
  • sumienność i uczciwość
  • doświadczenie w zakresie badań marketingowych Mile widziane : wiek powyżej 30 lat

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych, możliwość dobrego zarobku oraz elastyczny czas pracy.