Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Łódź
praca stacjonarna
21 godz. temu
Szwaczka
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3362
OBOWIĄZKI:
- Obsługa maszyn szwalniczych typu overlock, stębnówka. - Dokładność i rzetelność wykonywanej pracy. - Przestrzeganie przepisów BHP oraz regulaminu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Obsługa maszyn szwalniczych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Podsędek
422516521

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi