Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik do szycia odzieży

    Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.   Gdynia    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: Do obowiązków pracownika należy konfekcjonowanie odzieży w oddziale szwalni tj. szycie odzieży, składanie, prasowanie / możliwość przyuczenia.
  • Krawiec / Krawcowa

    Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.   Świdnica    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie / kontrakt B2B
    3 dni
    Jakie zadania na Ciebie czekają? usługi krawieckie dla klientów sklepu; szycie wzorników przeznaczonych na ekspozycję sklepu; szycie dekoracji stołowych i okiennych; fachowe doradztwo.
Zobacz więcej ofert pracy

Szwaczka / Szwacz

Compin Polska Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
3035 dni temu

Ogłoszenie numer: 1039029, z dnia 2016-04-05

Firma Compin Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Szycie pokrowców na fotele (przemysł kolejowy) – głównie materiały ciężkie (skóra naturalna i sztuczna)
  • Przestrzeganie dziennych norm, raportowanie
  • Wynagrodzenie stałe, nie akordowe
  • Praca 2-zmianowa, od poniedziałku do piątku

Wymagania

  • Wykształcenia minimum średnie
  • Doświadczenie w szyciu ciężkim