Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Szlifierz

Szlifierz

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
3030 dni temu

Ogłoszenie numer: 1057058, z dnia 2016-04-11

IDEA HR Doradztwo Personalne (Nr agencji zatrudnienia 10618) jest agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Szlifierz

Miejsce pracy: lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska

  • realizacja planów produkcyjnych
  • obsługa elektronarzędzi, w tym szlifierki kątowej

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętność pracy zespołowej
  • rzetelności, sumienności
  • chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • mile widziane uprawnienia UDT na operatora suwnic i wózków jezdniowych

Oferujemy

  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie