Szkutnik

Sunreef Venture S. A.
Gdańsk
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
4 godz. temu
W Sunreef Venture S.A. projektujemy i konstruujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty.

Obecnie w naszym zgranym zespole potrzebne są kolejne doświadczone osoby na stanowisko:
Szkutnik
Miejsce pracy: Gdańsk
Twój zakres obowiązków
  • trasowanie kształtów poszczególnych elementów i ich wycinanie ręczne lub maszynowe
  • rozmierzanie, docinanie, dopasowywanie i montaż elementów na jednostce zgodnie z rysunkiem technicznym
  • wykonywanie drobnych prac laminiarskich
  • obróbka elementów z laminatu
Nasze wymagania
  • doświadczenie w zawodzie szkutnika/laminiarza
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • zdolności manualne, dokładność i precyzja
  • gotowość do pracy z chemią
To oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • premia za polecenie pracownika (500-1000 PLN)
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów typu “custom made” o długości od 60 do ponad 200 stóp. Przemyślane pod względem każdego detalu – jeśli chodzi o użyteczność, styl i bezpieczeństwo, te wyjątkowe jachty projektowane są specjalnie dla klientów szukających luksusu i przestrzeni. Innowacyjny design, świetne osiągi podczas żeglugi, niskie zużycie paliwa oraz inteligentnie zaprojektowana przestrzeń życiowa to z pewnością największe zalety jachtów Sunreef.