Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Szkoleniowiec Lub Programista

Zakład Usług Informatycznych OTAGO sp. z o.o
Gdańsk
praca stacjonarna
6727 dni temu

Ogłoszenie numer: 18542, z dnia 2006-03-15

Z.U.I. Otago tworzy oprogramowanie dla Urzędów Miast i Gmin. www.otago.pl

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Szkoleniowiec:Do obowiązków pracownika należeć będzie szkolenie, testowanie opgrogramowania oraz pisanie dokumentacji użytkownika. Programista: Tworzenie oprogramowania w oparciu o narzędzia Oracle-a

Wymagania

Szkoleniowiec:Bardzo dobra umiejętność posługiwania się językiem polskim. Komunikatywność. Mile widziana znajomość zagadnień finanowych, kadrowych lub płacowych. Programista:Wykształcenie informatyczne

Oferujemy

Szkoleniowiec:Dodatek za każdą godzinę szkolenia u klienta