Zobacz więcej ofert pracy

Szklarz

"Veyna"- Weyna i S-ka Sp.J.
Toruń
praca stacjonarna
3291 dni temu

Ogłoszenie numer: 800364, z dnia 2015-09-14

Od wielu lat firma VEYNA produkuje panele aluminiowe do drzwi zewnętrznych, przez co jest znanym partnerem wielu firm budowlanych i producentów stolarki aluminiowej i PVC. Nowoczesna linia technologiczna, oparta na pracy obrabiarek sterowanych numerycznie, pozwala tworzyć wysokiej klasy panele o urozmaiconym wzornictwie. Wysoka estetyka paneli podkreślana jest przez wykorzystanie różnorodnych elementów szklanych i metalowych.
Urozmaicona oferta wyrobów o formach klasycznych jak i nowoczesnych pozwala zaspokoić gust nawet najwybredniejszych klientów.

Jesteśmy liderem w branży wypełnień drzwiowych w Polsce.

Szklarz

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

  • Profesjonalana obróbka szkła
  • Obsługa stołu do cięcia szkła
  • Praca również ze szkłem laminowanym
  • Wytwarzaniem szyb zespolonych

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie min. 1 rok
  • Rzetelność, pracowitość i punktualność

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie w renomowanej polskiej firmie
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + możliwość dorabiania w nadgodzinach

Wynagrodzenie

Od 2000 do 4000 PLN