Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Szef  sprzedaży

Real Estate Development Company sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5433 dni temu

Ogłoszenie numer: 79765, z dnia 2009-11-02

Założona w 1998 roku Real Estate Development Company Sp. z o.o.(REDCo) obsługuje kompleksowo nieruchomości komercyjne w zakresie pośrednictwa, zarządzania nieruchomościami komercyjnymi oraz doradztwa inwestycyjnego. Nasza oferta kierowana jest do osób prywatnych, firm, instytucji krajowych oraz zagranicznych. Działamy na terenie całej Polski, mając biura regionalne w 7 miastach. Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- Analiza rynku, monitoring działań konkurencji - Kreowanie i realizacja strategii marketingowej dla produktów - Tworzenie procedur i narzędzi do realizacji strategii sprzedaży produktów - Wypracowanie koncepcji kanałów sprzedaży produktów - Aktywne poszukiwanie klientów

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (marketing, handel) - Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników - Znajomość teorii i doświadczenie w działaniach marketingowych - Umiejętności i doświadczenie sprzedażowe - Umiejętności wyznaczania celów strategicznych - Praca z CRM - Dynamizm w działaniu - Język angielski - Znajomość problematyki rynku nieruchomości - Mile widziana znajomość metodyki PRINCE2 - Prawo jazdy – kat. B

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w firmie - Możliwość rozwoju zawodowego