Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
SZEF PROJEKTÓW BUDOWLANYCH

ZUH SOSNOWSKI
Gdańsk
praca stacjonarna
6038 dni temu

Ogłoszenie numer: 38431, z dnia 2008-01-04

Firma SOSNOWSKI – lider w branży wyposażenia warsztatów w związku z dalszym rozwojem projektu GLOBAL PROJECT polegającym na kompleksowej realizacji obiektów związanych z motoryzacją poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

- Całościowe zarządzanie projektami - Negocjacje kontraktów i współpracę z podwykonawcami - Kontrolowanie budżetu projektowego - Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń - Rozwiązywanie bieżących problemów - Nadzorowanie dokumentacji budowlanej - Sporządzanie harmonogramów oraz planów o charakterze technicznym

Wymagania

- Wykształcenie budowlane średnie kierunkowe lub wyższe politechniczne - Prawo jazdy kat. B - Min 1 rok samodzielnej pracy przy realizacji projektów - Podstawowe umiejętności w organizacji pracy zespołów - Mile widziane uprawnienia budowlane

Oferujemy

- Stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie - Współpraca z młodym zespołem - Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia - Profesjonalne narzędzia pracy - Możliwość dokształcania i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego