Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Szef Produkcji

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, 100 km na północ od Poznania
praca stacjonarna
6491 dni temu

Ogłoszenie numer: 25657, z dnia 2007-01-11

Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern działający w branży automotive.

Miejsce pracy: wielkopolskie, 100 km na północ od Poznania

Nr Ref.: PM/2012/06

Opis stanowiska

Zadania: - Zarządzanie produkcją jednej z linii produkcyjnych – do 70 osób; - Projektowanie i organizowanie procesów produkcji; - Efektywny rozwój procesów produkcji, opracowanie wariantów rozwiązań; - Nadzorowanie i kontrola jakości; - Zarządzanie zasobami ludzkimi w obszarze produkcji; - Współpraca z działem logistyki, utrzymania ruchu, kontroli jakości i magazynem.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne; - Min. 6-letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku (mile widziana branża automotive lub inna techniczna); - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja); - Znajomość procesów produkcyjnych; - Znajomość narzędzi optymalizacji procesów produkcyjnych (mile widziana znajomość zagadnień Lean Manufacturing, Kaizen, Six Sigma, 5S, Just in Time, TPM); - Umiejętność zarządzania zespołami pracowników; - Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami (produkcyjnymi).

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym koncernie - Interesująca, pełna wyzwań praca dla firmy o uznanej marce na rynku; - Duże możliwości rozwoju; - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.