Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Szef Logistyki i Dystrybucji

Eklektika Academy of Human Resources
Warszawa
praca stacjonarna
5309 dni temu

Ogłoszenie numer: 87939, z dnia 2010-02-01

Nasz Klient - renomowana firma handlowa specjalizująca się w sprzedaży ekskluzywnych mebli i dodatków dekoracyjnych, posiadająca kilka luksusowych salonów sprzedaży detalicznej w Warszawie, w związku ze swoim dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 01.01.10.LS

Opis stanowiska

-obsługa zamówień w zakresie dostaw towaru do salonów i klientów oraz kontrola wydawania towarów; -organizacja i monitorowanie dostaw od polskich i zagranicznych producentów; -zarządzanie gospodarką magazynową; -przygotowywanie analiz i raportów z firmowego systemu logistycznego dotyczących: ilości i wartości wydań, wielkości stocków, prognozowania ilości i wartości wydań; -kontrola jakości pracy działu – zarządzanie 4 osobowym zespołem; -proponowanie nowych procedur usprawniających logistykę dostaw; -zaprojektowanie łańcucha dostaw dla nowej marki firmy; -współudział w negocjacjach handlowych z dostawcami krajowymi i zagranicznymi.

Wymagania

-min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie handlowej (warunek konieczny); -dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny); -znajomość procedur obiegu dokumentów magazynowych i handlowych; -doświadczenie w negocjacjach warunków handlowych z dostawcami krajowymi i zagranicznymi; -doświadczenie w koordynowaniu dostaw towaru od dostawców zagranicznych i krajowych i do klienta końcowego; -doświadczenie w projektowaniu nowych procedur logistycznych.

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; -możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji; -przyjazne środowisko pracy.