Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Szef Logistyki i Dystrybucji

Eklektika Academy of Human Resources
Warszawa
praca stacjonarna
5118 dni temu

Ogłoszenie numer: 106145, z dnia 2010-07-12

Nasz Klient - renomowana firma handlowa specjalizująca się w sprzedaży ekskluzywnych mebli i dodatków dekoracyjnych, posiadająca kilka luksusowych salonów sprzedaży detalicznej w Warszawie, w związku ze swoim dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 01.01.10.LS

Opis stanowiska

  • obsługa zamówień w zakresie dostaw towaru do salonów i klientów oraz kontrola wydawania towarów;
  • organizacja i monitorowanie dostaw od polskich i zagranicznych producentów;
  • zarządzanie gospodarką magazynową;
  • przygotowywanie analiz i raportów z firmowego systemu logistycznego dotyczących: ilości i wartości wydań, wielkości stocków, prognozowania ilości i wartości wydań;
  • kontrola jakości pracy działu – zarządzanie 4 osobowym zespołem;
  • proponowanie nowych procedur usprawniających logistykę dostaw;
  • zaprojektowanie łańcucha dostaw dla nowej marki firmy;
  • współudział w negocjacjach handlowych z dostawcami krajowymi i zagranicznymi.

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie handlowej (warunek konieczny);
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
  • znajomość procedur obiegu dokumentów magazynowych i handlowych;
  • doświadczenie w negocjacjach warunków handlowych z dostawcami krajowymi i zagranicznymi;
  • doświadczenie w koordynowaniu dostaw towaru od dostawców zagranicznych i krajowych i do klienta końcowego;
  • doświadczenie w projektowaniu nowych procedur logistycznych.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • przyjazne środowisko pracy.