Zobacz więcej ofert pracy

Szef Kuchni

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań, Poznań (okolice)
praca stacjonarna
6326 dni temu

Ogłoszenie numer: 31240, z dnia 2007-06-26

Naszym Klientem jest niewielki, aczkolwiek ekskluzywny hotel-restauracja, położony w malowniczej okolicy, nastawiony na klientów indywidualnych oraz na organizację imprez okolicznościowych.

Szef Kuchni

Miejsce pracy: Poznań, Poznań (okolice)

Nr Ref.: SZK/1506/07

Opis stanowiska

- zapewnienie sprawnego działania kuchni oferującej potrawy najwyższej jakości, - wdrożenie i utrzymania wysokich standardów dziedzinie przygotowania i podawania posiłków, - opracowanie receptur nowych potraw, - zapewnienie wysokiej jakości produktów/składników potraw, - bieżąca organizacja prac personelu, - udział w budowaniu zespołu pracowników.

Wymagania

- wykształcenie z dziedziny gastronomii poparte minimum 2-letnim stażem pracy na podobnym stanowisku, - doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu kuchnią i personelem, - kreatywność kulinarna, - wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę, - samodzielność w działaniu, - zdolności organizacyjne,

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość rozwoju, - udział w tworzeniu wizerunku obiektu.