Zobacz więcej ofert pracy

Szef Kuchni

Hotel & Restauracja Leśny Dwór
Kielce
praca stacjonarna
5040 dni temu

Ogłoszenie numer: 123661, z dnia 2010-11-30

Hotel & Rastauracja Leśny Dwór działa na rynku już od 9 lat. Obsługuje gości indywidualnych, jak również biznesowych. Oferuje usługi w zakresie organizacji przyjęć okolicznościowych, bankietów oraz konferencji. Głównymi odbiorcami usług są goście hotelowi oraz mieszkańcy Kielc.

Szef Kuchni

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku szefa kuchni odpowiedzialna będzie za:
  • przygotowywanie menu restauracyjnego
  • nadzór nad pozostałymi pracownikami kuchni
  • rozdzielanie zadań poszczególnym pracownikom
  • układanie kart menu i kart okolicznościowych
  • układanie grafików pracy
  • dbałość o jakość serwowanych potraw
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem kuchni
  • zamówienia towaru

Wymagania

  • Min. 8 letnie doświadczenie w branży gastronomicznej
  • Min. 1 rok na stanowisku szefa kuchni w restauracji o podobnym lub wyższym standardzie.
  • Dobra znajomości dań kuchni polskiej
  • Umiejętność zarządzania ludźmi

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 5000 (netto) miesięcznie.
  • Udział w szkoleniach oferowanych przez partnerów handlowych oraz raz na pół roku uczestnictwo w wybranym przez siebie szkoleniu zewnętrznym
  • Możliwość rozwoju w związku z poszerzaniem działalności firmy.

Wynagrodzenie

Od 5000 do 7000 PLN