Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Szef Kuchni / Kucharz

PCH Workforce sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
5923 dni temu

Ogłoszenie numer: 43403, z dnia 2008-04-29

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy działającą w woj. pomorskim. Aktualnie dla naszego Klienta, renomowanej restauracji zlokalizowanej w centrum Gdańska, poszukujemy:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: SK / K / GD

Opis stanowiska

Obowiązki i zadania adekwatne do zajmowanego stanowiska.

Wymagania

Wykształcenie gastronomiczne Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku Umiejętność kierowania pracą zespołu Znajomość jednego z jęz. obcych (angielski lub niemiecki) Znajomość kuchni polskiej i francuskiej

Oferujemy

Pracę w gronie profesjonalistów w okresie sezonu (5 msc.) Możliwość otrzymania pracy stałej Szkolenia i kursy uzupełniające po okresie próbnym