Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Szef Inżynieringu

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, ok. 90 km od na północ Poznania
praca stacjonarna
6373 dni temu

Ogłoszenie numer: 29459, z dnia 2007-05-09

Nasz Klient to światowy lider działający w branży automotive.

Miejsce pracy: wielkopolskie, ok. 90 km od na północ Poznania

Nr Ref.: TMP/1204/07

Opis stanowiska

Zadania: - Projektowanie procesów dla nowych projektów produkcyjnych, nadzorowanie produkcji prototypów; - Wspieranie i rozwijanie istniejących projektów; - Identyfikacja potrzeb, nadzorowanie dostaw, montażu maszyn i urządzeń produkcyjnych, tworzenie layoutu; - Zarządzanie i szkolenie personelu produkcyjnego z zakresu obsługi nowych maszyn produkcyjnych; - Zapewnianie wsparcia technicznego z zakresie optymalizacji wykorzystywania maszyn produkcyjnych w trakcie realizacji projektów; - Uściślanie procedur ochrony i konserwacji maszyn produkcyjnych; - Tworzenie niezbędnej dokumentacji w systemie MRP (np. BOM); - Koordynowanie procesów FMEA; - Śledzenie nowości technologicznych z zakresu podobnego wyposażenia produkcyjnego; - Przeprowadzanie badań i rozwijanie nowych metod, technologii w celu utrzymania konkurencyjności firmy na rynku.

Wymagania

- Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera produkcji lub podobnym w firmie produkcyjnej (preferowana branża automotive lub metalowa); - Wykształcenie wyższe techniczne; - Dobra znajomość j. angielskiego (również słownictwo techniczne); - Znajomość metod i narzędzi optymalizacji procesów produkcji (np. FMEA, DFM/DFA); - Znajomość systemów klasy MRP; - Podstawowa znajomość programu AUTOCAD LT; - Komunikatywność, kultura biznesowa, zaangażowanie umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy; - Elastyczność, otwartość za zmiany; - Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów; - Dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowym środowisku w nowoczesnej organizacji o wysokich standardach funkcjonowania; - Duża samodzielność na stanowisku; - Atrakcyjne wynagrodzenie.