Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów
Szef Eksploatacji Technicznej

RE-INVEST K.Fok M.Cybulski Sp.J.
Rzeszów
praca stacjonarna
6108 dni temu

Ogłoszenie numer: 40271, z dnia 2008-01-28

Grand Hotel Rzeszów. Nowy ekskluzywny hotel 4-gwiazdkowy w ścisłym centrum Rzeszowa.

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciagłej, bezpiecznej i ekonomicznej eksploatacji budynku

Wymagania

- doświadczenie w eksploatacji technicznej - znajomość przepisów prawnych w zakresie eksploatacji budynków - doświadczenie w zarządzaniu ludźmi - pełna dyspozycyjność

Oferujemy

Stałą pracę w nowym ekskluzywnym 4-gwiazdkowym hotelu w ścisłym centrum miasta, bardzo dobre warunki płacy, możliwość rozwoju zawodowego.