Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Szef Działu Sprzedaży Nawozów Ogrodniczych (Speciality Fertilizer Manager)

Yara Poland Sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
6701 dni temu

Ogłoszenie numer: 20800, z dnia 2006-06-14

YARA POLAND jest firmą należącą do norweskiego koncernu Yara International ASA, Oslo globalnej firmy chemicznej oraz lidera na światowym rynku nawozowym.

Miejsce pracy: Szczecin

Nr Ref.: YP HR

Opis stanowiska

Szef działu odpowiedzialny będzie za zarządzanie zespołem sprzedaży i marketingu nawozów ogrodniczych, definiowanie i realizację strategii sprzedaży mającej na celu maksymalizację przychodów i budowanie długofalowych relacji z klientami. Stanowisko to wiąże się z częstymi podróżami krajowymi i zagranicznymi.

Wymagania

· Wykształcenie wyższe kierunkowe (ogrodnictwo, rolnictwo lub pokrewne), · Kilkuletnie doświadczenie w branży ogrodniczej na stanowisku kierowniczym, · Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem), · Konsekwencja w działaniu, zdolności organizacyjne i interpersonalne · Dyspozycyjność · Doświadczenie nabyte w międzynarodowej firmie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy: · Interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole, · Możliwości zawodowego rozwoju, jakie daje praca w międzynarodowej korporacji (szkolenia, kursy).