Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Szef Działu Kontroli Jakości

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
łódzkie, woj. łódzkie
praca stacjonarna
6274 dni temu

Ogłoszenie numer: 32630, z dnia 2007-08-17

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna.

Miejsce pracy: łódzkie, woj. łódzkie

Nr Ref.: KJ/2707/07

Opis stanowiska

- Zarządzanie działem jakości; - Koordynacja projektów związanych z wprowadzaniem, usprawnianiem oraz utrzymywaniem jakości; - Zabezpieczenie wymaganej dokumentacji potrzebnej przy wysyłce; - Zabezpieczenie oprzyrządowania, narzędzi i wyposażenia kontrolno – pomiarowego; - Odbiór jakościowy dostarczanych surowców, materiałów i elementów; - Kontrola surowców i materiałów wchodzących do produkcji; - Realizowanie kontroli jakości w toku przebiegów procesów produkcyjnych.

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej; - Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne); - Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – mile widziany j. niemiecki; - Doświadczenia w zarządzaniu zespołem; - Znajomość procedur prowadzenia auditów zewnętrznych; - Znajomość narzędzi zarządzania jakością; - Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, rzetelność; - Wysokie zdolności interpersonalne i organizacyjne.

Oferujemy

- Pracę w stabilnej firmie; - Współuczestniczenie w kształtowaniu pozycji firmy na rynku; - Możliwość rozwoju zawodowego i realizowania ciekawych projektów;