Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Szef Działu Automatyki Budynków

COMEX Joint Venture sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
6362 dni temu

Ogłoszenie numer: 26439, z dnia 2007-02-14

Firma działa od 1987 roku na rynku w branży związanej z zasilaniem gwarantowanym oraz oferuje systemy automatyki budynków.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: DAB-01

Opis stanowiska

- Kierowanie pracą działu - Nadzór nad realizowanymi projektami - Przygotowywanie ofert z zakresu Działu Automatyki Budynków - Pozyskiwanie Klientów i Kontraktów

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektronika/ automatyka/ telekomunikacja) - Doświadczenie w realizacji projektów branżowych (automatyka, instalacje teleinformatyczne) - Znajomość rynku dostawców rozwiązań, - Umiejętność kierowania zespołem ludzkim, - Kreatywność, - Zdolności komunikacyjne

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia - Pracę w młodym kreatywnym zespole, - Dużą samodzielność