Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Logistyki

    AGATA Spółka Akcyjna   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Twój zakres obowiązków: Stała współpraca i wsparcie Dyrekcji Logistyki w zakresie: zarządzania Biurem Logistyki; zarządzania zespołem rozproszonym Koordynatorów Magazynowych i Audytu Wewnętrznego; kontroli i nadzoru nad pracą Magazynów Handlowych; kontroli i nadzoru nad pracą Centrum...
Zobacz więcej ofert pracy

Szef ds. Logistyki

IPK sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4740 dni temu

IPK Sp. z o. o. działa na rynku doradztwa personalnego od 1991 roku. Aktualnie dla naszego Klienta, firmy handlowej z branży techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: SL-AS/09/11/praca

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • organizacja całego procesu logistycznego w Firmie;
  • wdrażanie procedur logistycznych;
  • zarządzanie gospodarką zapasów i gospodarką magazynową;
  • planowanie dostaw i organizacja transportu;
  • utrzymywanie i rozwój relacji z partnerami;
  • kontrola jakości i dbałość o terminowość dostaw;
  • optymalizacja kosztów transportu, procesów i systemów logistycznych;
  • zarządzanie zespołem.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowana logistyka lub pokrewne;
  • min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale logistyki;
  • doświadczenie w pracy w dużej firmie dystrybucyjno-handlowej o szerokim asortymencie (mile widziana branża HVAC);
  • znajomość procedur logistyczno-magazynowych;
  • doświadczenie w imporcie;
  • umiejętność optymalizacji kosztów transportu i spedycji;
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji;
  • mile widziane osiągnięcia związane z samodzielną realizacją dużego projektu logistycznego;
  • zorientowanie na cel, zaangażowanie i chęć podejmowania wyzwań;
  • umiejętność obsługi komputera (mile widziane doświadczenie w pracy w systemie ERP);
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • centralne stanowisko w dużej firmie;
  • odpowiedzialną pracę w strukturach nowoczesnej firmy;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656